Проблеми медичної реформи – інший «бік медалі»

«Я не розумію, яку зарплатню я отримаю в наступному місяці»
«Нам обіцяли покращення, а стало тільки гірше»
«Я отримую тепер нижчу зарплатню».
Ось приблизно так відгукується про реформу чимала кількість медиків. Кардинальні зміни — це завжди боляче. А особливо для тих, хто опинився в епіцентрі подій. Люди втрачають, хай і неідеальну, але все ж стабільність та розуміння того, що відбувається.
Будь-яка реформа — це своєрідний капітальний ремонт. І всі учасники цього процесу змушені миритися із незручностями та виходити із «зони комфорту».
Та чи всі? Відомі випадки, коли незручності торкнулися лише звичайних лікарів та медичних сестер. А керівництво, навпаки, отримало більшу зарплатню. Через такі невдалі управлінські рішення у людей складається враження, що реформа — це зло, адже вона не захищає інтереси медиків.
Шановні медики, кожна лікарня — це маленька громада. Станьте її активними членами. Уважно перечитайте трудовий договір та поцікавтеся у керівництва, як саме розподіляються отримані від НСЗУ кошти. Так, це складна, нецікава та нудна робота, але від цього залежить ваш добробут. Ніхто, окрім вас самих, не захистить ваші інтереси в цьому питанні. Якщо ви вважаєте, що розподіл коштів не правомірний, радимо вам звертатися до юристів.
#Станция_Здоровья #health_station #NED #Станція_Харків