Відзиви наших учасниць. Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!

Радію і вихваляюся вам своїм новим досягненням. Тепер я сертифікований спеціаліст з адміністрування соц.мереж та сайтів. Розумію, що ще багато чому треба навчатися,та початок дуже потужний. Потрапити в проект «Станція рівних можливостей», що проводить за підтримки GIZ Станция Харьков я хотіла давно, та все ніяк не виходило. То часу не було, то групи вже були наповнені. Але я таки дочекалася свого часу і потрапила в цей проект, що не може не радувати💃💃💃.
Це дійсно потужний фундамент для подальшої роботи в інтернеті. Карантин вніс свої корективи в навчання, воно було дистанційним як і у всіх студентів. Та це аж ніяк не завадило нашим викладачам донести до нас всі нюанси та знання інет-професії.
Анна Кац - дякую за титанічний труд та витримку, з нами часом було не легко. Але ми витримали цей квест разом.
Вікторія Мельман - з вами завжди затишно і ви вмієте направляти, куди треба. Наші відповіді в нас самих, а ви влучно підказуєте, як віднайти їх.
Yuliia Pimenova - дякую за ваші лайфхаки, мотивацію. І тепер я знаю нове слово «стейкхолдери»)))
Анна Гин - одне єдине заняття і лавина корисної інформації. Все чітко, зрозуміло і корисно. ❤️
Алла ФещенкоElena ProstotaЮлія Конотопцева (Yulia Konotoptseva), дякую вам, дівчата. Ви зробили це і ніякий карантин не в змозі внести свої корективи в ваші плани.
А для тих, хто також хотів би опанувати інет-професію, залишу тут посилання: https://forms.gle/PvZ9K9g8RPE24Me19