Human Hub — новий набір!

HumanHub – Профорієнтаційна програма для молоді

З 14 січня 2020 року на Станції Харків стартує третій етап проекту «HumanHub» (Створення можливостей для розвитку молоді як особистостей і конкурентоспроможних професіоналів) за підтримки Компанії MobiDev.

Навчання триватиме 2 місяці, очні заняття — 1 раз на тиждень (вівторок або четвер, друга половина дня після 16.00) та постійна підтримка і консультації онлайн. З 14 січня по 14 березня 2020 року.
Навчання безкоштовне.

Хто може взяти участь?
Молодь 14-17 років (8-11 клас) із сімей наступних категорій: багатодітні, малозабезпечені родини, сім'ї ВПЛ, сім'ї загиблих, родини учасників бойових дій і сім'ї з людьми з інвалідністю (батьки, діти) або родини без категорій у складних життєвих обставинах.

Чим займемося?
Під час навчання учасники пройдуть первинну профорієнтацію, отримають знання та сформують уміння в технологіях підготовки до здачі ЗНО, вибору професії, ВНЗ і спеціальності, в особливостях процедури вступу до ВНЗ, в пошуку можливостей і подачі заяв на закордонні стажування, в написанні CV, резюме та есе, зможуть зустрітися з успішними людьми — представниками різних професій та багато іншого.

Що учасники отримають?
В кінці проекту учасники зможуть визначитися з обраною професією, підібрати вуз / інший навчальний заклад, факультет і спеціальність.

Супербонус
Активні учасники, які успішно захистять підсумковий проект (презентують його публічно), зможуть отримати від компанії MobiDev стипендію на оплату підготовчих курсів в обраному ВНЗ чи інших професійних курсів.

Зареєструватися можна за посиланням (https://forms.gle/BeYRHQtDptCBockv8). Кількість місць обмежена, учасники, які пройшли відбір, отримають підтвердження електронною поштою (будьте уважні, вказуючи пошту в анкеті).
Або зателефонувати 0 800 408 400 (дзвінки безкоштовні)

Для тих, хто вже зареєструвався раніше і чекає на відповідь: реєструватися повторно не потрібно, ми бачимо ваші анкети і вже скоро зв’яжемося з вами.