Оціночні визити до медичних закладів півночі Харківської області

Минулого тижня «Станція Харків» продовжила свої оціночні візити до медичних закладів Харківщини, які надають первинну медичну допомогу (ПМД). Ці заходи здійснюються в рамках проекту «Підтримка прозорості сфери охорони здоров’я на Сході України» (за підтримки National Endowment for Democracy). Експерти «Станції Харків» здійснюють громадську оцінку ступеня виконання вимог законодавства про інформування пацієнтів про надання ПМД. При оцінці використовувався метод «таємного клієнта».

Цього разу були відвідані медичні заклади на півночі Харківської області. У всіх установах експертів зустріли дружні та добрі люди. Які зазвичай, в міру своїх сил намагалися сприяти оцінюванню. Проте, в кожному медзакладі були якісь свої особливості.

Так, наприклад, Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської районної ради повеселив творчим підходом – інформаційний стенд тут зроблено з великого аркуша ватмана, на якому старанно розміщені окремі інформаційні матеріали.

В Центрі первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району настільки полюбляють точність, що час завершення свого робочого дня вказали із точністю до однієї хвилини («Режим роботи: 8.00-20.51»)

В Центрі первинної медико-санітарної допомоги Коломацької селищної ради деяка інформація для пацієнтів розміщена на внутрішньому боці двері до приміщення реєстратури (тому для того, щоб відвідувачі могли бачити цю інформацію, двері до реєстратури були відкритими).

Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги може заслужено претендувати на звання найвтаємничішого. Тут в одній будівлі розташовано і лікарня, і поліклініка, і Центр ПМСД (експертам довелося побігати). При цьому, таблички із вказівкою назви Центру знайдено так і не було. Обов’язкова для оприлюднення інформація розміщена вздовж стін, а спеціально відведений для цього інформаційний стенд заповнений іншою інформацією.

Далі буде.

#Станция_Здоровья #health_station #NED #Станція_Харків