Проект «Родинний центр» — стартував!

Друзі, з радістю повідомляємо вам, що на Станції Харків з 20 листопада 2019 року стартував проект «Родинний центр» за підтримки Представництва International Alert в Україні.

Мета даного проекту — психосоціальна підтримка та підвищення обізнаності жінок з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах. В рамках проекту пройде низка психосоціальних та навчальних тренінгів для жінок одночасно з розвиваючими заняттями для дітей, 5 спільних майстерок та 2 тематичні свята. Кожний захід буде анонсовано окремо, для участі необхідно буде пройти реєстрацію.

Для жінок, які з поважних причин не можуть відвідати наші заходи особисто, ми запропонуємо серію тренінгів в режимі Скайп-конференції та в запису.

Для участі в заходах необхідно пройти реєстрацію, чи зателефонувати за номером  0800 408 400 з 10:00 – 15:00 з понеділка по четвер.

Участь в усіх заходах безкоштовна.

Перший наш захід відбудеться вже наступної середи 27 листопада, о 15:30, тривалість — 4 години. Тема тренінгу: «Життєвий баланс та пошук внутрішніх ресурсів» (захід №1), водночас в дитячій кімнаті пройде груповий сеанс арт-терапії для дітей на тему: «Мій портрет у променях сонця».

Кількість місць обмежена, участь за реєстрацією https://forms.gle/qFzu3HdAgirQEkZeA

У графі «Номер заходу, який Ви плануєте відвідати?» відмічайте – 1.

#СХ_АIert #СХ_Родинний_центр