«...навіть у свята бігаємо на заняття»

Пишет Ум Карим:

Вже півтора місяця триває моє навчання. Нескінченно захоплює процес. І хоча дуже складно, всеж три рази на тиждень по 5 годин, а ще й «домашка» (ага, вночі роблю). Але ж це тааааак цікаво! Дякую тренерам, я вже зробила сайт невеличкий, наповнюю його зараз (ще б рук вистачило нові роботи робити), роблю цікавинки у графічних редакторах. Дякую нашій неймовірній Вікторія Мельман за наші затишні п'ятниці! Чекаю з нетерпінням наші посиденьки, все так тепло і комфортно. В мене навіть вийшло написати самопрезентацію (думала ніколи не зможу цього зробити), сьогодні піду писати резюме з ессе. Знаю, що обов'язково все вийде, адже Вікторія нас навчила вірити в свої сили. А ще, у нас зібралася дуже класна група — активна, комунікабельна. Дівчата, всіх цілую-люблю і дякую!!!
Пи.Си. На фоткі я вчуся на День незалежності. Так-так, так хочеться швидше всьому навчитись, що навіть у свята бігаємо на заняття.
Дякую, моя люба Станция Харьков та наші дівчата та хлопці. Велика дяка шановному Австралійському посольству, завдяки якому можлива реалізація цього проекту.
#Станция_равных_возможностей

2018_09_08_1