Офіційний звіт за проектом «З правом на Надію, з Вірою в Любов»

Результати діяльності за проектом “З правом на Надію, з Вірою в Любов”: допомога у подоланні кризового стану родин ВПО («Станція Надія») – 2 в рамках Акції Папа для України:

  1. Оцінка потреб. Подано заявок: 3949 представника родин із різних населених пунктів Харківської області. Всі анкети були опрацьовані, виявлено родини, що найбільше потребують допомоги, проведено очне інтерв’ювання і зібрані всі необхідні документи. 
  2. Видача гуманітарної допомоги. Планувалося видати 3000 ваучерів і вони були видані. Планувалося надати допомогу на оренду житла 500 родинам, допомогу надано 579 родинам на оренду житла та сплату комунальних послуг. Планувалося надати допомогу із закупівлею дров/вугілля та обігрівачів 400 родинам, допомогу надано 405 родинам.
  3. Задоволення потреб у медичній допомозі, медичний патронаж. Планувалося надати допомогу 600 особам, надано 798 особам. Планувалося надати допомогу в особливих випадках 200 особам, надано 288 особам.
  4. Задоволення потреб у інформації. Вся інформація за проектом була публічно доступна, на пунктах прийому ВПО постійно було розміщено брошури та інформаційні листи з різною корисною інформацією для ВПО (близько 1500 екземплярів було роздано). Постійно вели прийом спеціалісти — юрист, соціальний консультант, психологи. Кожній особі, що отримала ваучери, було роздано пам’ятки із детальною інформацією з використання ваучера та іншими можливостями проекту та волонтерського пункту.

Всього отримали різну допомогу 3876 осіб, з них 1241 дитина, 1053 особи 65+.

Велика подяка Святійшому Папі Франциску за його ініціативу і за те, що такий проект взагалі був можливим, членам Технічного Секритаріату Акція «Папа для України» - за спіпрацю.

Всім співробітникам проекту дякуємо за сумлінну, чесну роботу та небайдуже ставлення до учасників.

Велика подяка всім волонтерам, що допомагали в реалізації проекту, особливо:

Marina Gurskaya за постійну допомогу у чергуванні на рецепції та особливі здібності у вирішенні конфліктних ситуацій;

Олег Конотопцев за систематичні чергування на інтерв’юванні потенційних бенефіціарів;

Александр Гурский за допомогу у зйомках та виготовленні відео-роликів.

#popeforukraine