Один день из жизни «Станции Харьков»

Пишет Світлана Тішенінова:

Такого насиченого дня в мене не було вже давно
День розпочався з майстерки. На цей раз своєю майстерністю поділилися матуся Світлана Светлана Куликова та її донечка Злата. Я не перестаю дивуватися силі цих дівчат. У Світлани добре серце та велика, чиста душа. Я не буду розповідати через які важкі часи довелося пройти цій родині (не маю на це права). Проте, знаю що все у них буде чудово, бо добро завжди повертається! Дякую вам, мої зірочки!

В цей час вирішили ще декілька питань і веселі, і дуже сумні (сльоз не стримували навіть бувалі волонтери). Про деякі з них розкажуть інші.

З другої половини дня ми вирушили до ККЗ «Україна» на виставу «Барбоскіни», де виявилося що ми всім колективом ДУЖЕ постаралися і людей за списком більше ніж квитків ))) Це для мене було ударом навіть не знаю куди. Але ж я людина яка вірить у дива. Так і вирішили не розходитися до початку, чекати на диво. Так і сталося, не прийшли деякі записані і на всіх місць вистачило. Дива трапляються там де на них чекають!
Чудовим завершенням дня стало поширення Вифлеємського вогню миру. І вже зовсім скоро він рознесеться по всій країні, в кожну українську домівку. Хай буде мир та злагода у наших родинах.

Дуже вдячна своїй донечці, яка стійко витримала весь цей насичений день. Блюблю тебе моє сонечко!
Ирина Бабаева, дякую за допомогу

station_hope_10_1

station_hope_10_2 station_hope_10_3 station_hope_10_4 station_hope_10_5 station_hope_10_6 station_hope_10_7 station_hope_10_8 station_hope_10_9 station_hope_10_10 station_hope_10_11 station_hope_10_12 station_hope_10_13 station_hope_10_14 station_hope_10_15 station_hope_10_16