Music Camp Kharkiv: один проект – три чуда!

По-перше, чудо навчання. Впродовж проведення музичного табору Music Camp під керівництвом неперевершеної Констанції Фортунато діти дізнаються секретів світу навчання. Унікальні методики та любов до дітей, впевненість, що кожна дитина має свій талант, надають дітям натхнення і сили, допомагають їм розкритися у всій красі: за 5 (п‘ять!) днів кожна дитина, незалежно від того, чи є в неї хоч якась музична освіта, навчиться співати на декількох мовах та грати на двох музикальних інструментах. А, найголовніше, відчує свої здібності, знайде себе та нових друзів.

По-друге, чудо великого концерту. На шостий день канікул відбудеться великий концерт хорового співу. Всі 300 дітей, приймають участь у концерті і всі разом співають на сцені великої зали оперного театру у супроводі симфонічного оркестру. Вірте, це концерт, який переверне вашу уяву про можливості хору. Цей концерт – торжество вміння сумісно працювати задля спільного діла, це найяскравіший приклад об‘єднання зусиль людей різних темпераментів та вмінь для досягнення однієї мети – показати принадність дитинства та надати надію слухачам у доброму майбутньому.
Нарешті, чудо доброти та відповідальності. Під час великого концерту будуть зібрані благодійні кошти на допомогу у лікуванні хворих діток. Ми впевнені, харків‘яни – люди з великими серцями і щирою добротою, що вже увійшла в історію суспільної України великим волонтерським рухом. Тому ми всі маємо надати свою увагу найдорожчому, що може бути – нашим дітям; дітям, майбутньому Харкова.
***
Табір проходитиме з 2 по 6 квітня у приміщенні ХНУРЕ за адресою просп. Науки, 14 (ст.м. Наукова) з 10:00 до 15:00. Концерт відбудеться 7 квітня о 18:00 в великій залі ХНАТОБ ім. Миколи Лисенка.

До табору MUSIC CAMP KHARKIV — Дитячий музичний табір приймаються діти строго 11 (на 2 квітня) — 15 років.
Якщо Ви бажаєте, аби Ваша дитина взяла участь у кемпі на весняних канікулах — РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО!
Кількість Учасників обмежена, отже — не зволікайте.
Для участі буде необхідно надати декілька документів — будьте уважними!

Заповнити реєстраційну форму

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.