Жалоба от Александры Гоменчук

Громадське об’єднання «Волонтерська ініціатива «Станція Харків»»

НАКАЗ

«05» січня 2016 року №1
м. Харків

Про призначення службового розслідування

У зв’язку з отриманою скаргою від Гоменчук Олександри на дії адміністратора регіонального пункту «Дана» ГО ВІ «Станція Харків у м. Куп’янськ Вузловий» Скоробогатих Л.О.

 НАКАЗУЮ:

  1. Призначити службове розслідування  по відношенню до адміністратора регіонального пункту «Дана» у м. Куп’янськ Вузловий  ГО «ВІ «Станція Харків» Скоробогатих Любові Олександрівни на предмет невиконання або неналежного виконання покладених на неї обов’язків у відповідності до договору № 1/КУ від 07.07.2015р.
  2. Створити комісію для проведення службового розслідування по відношенню до адміністратора Скоробогатих Л.О. в складі: керівник комісії – Член правління ГО ВІ «Станція Харків», координатор проекту Вєнєвцева А.А., члени комісії: член ГО ВІ «Станція Харків» Фещенко А.І., член ГО ВІ «Станція Харків» Конотопцева Ю.В., бухгалтер проекту Василенко О.Д., юрист проекту Аверіна О.Г.
  3. Комісії провести службове розслідування до 09.01.2016р.
  4. Комісії надати письмовий висновок по результатам розслідування (Акт проведення службового розслідування)та внести пропозиції про застосування чи не застосування до адміністратора регіонального пункту Скоробогатих Л.О. дисциплінарного стягнення
  5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
  6. Наказ набирає чинності з моменту його підписання.

Підстава: Письмова скарга Гоменчук О.О. від 04.01.2016р.

Член правління
ГО « ВІ Станція Харків », координатор проекту                        Вєнєвцева А. А.

Акт службового розслідування

 

ЖАЛОБА:

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.