Відкритий лист щодо звільнення Міненко В.Л. з посади голови Харківського обласного центру зайнятості

Прем'єр-міністру України

Арсенію Петровичу Яценюку

Міністру соціальної політики України

Павлу Валерійовичу Розенко

Відкритий лист

представників громадських організацій Харківського регіону

 

У зв'язку з ситуацією, що склалася навколо Державної Служби зайнятості, представники громадських організацій міста Харкова просять звернути Вашу увагу на високу ефективність роботи Служби зайнятості Харківської області.

Служба зайнятості Харківського регіону, під керівництвом Міненка В.Л. — це держструктура, яка працює виключно професійно та на совість, відкрита для співпраці та завжди готова підтримати соціально важливі проекти та ініціативи не на словах, а особистою участю.

Відмінною рисою Служби Зайнятості Харківського регіону є швидка реакція на труднощі, які виникають у соціально вразливих верств населення при працевлаштуванні — надання юридичної підтримки, організація безкоштовних консультацій психологів і адаптаційних семінарів для ВПО та демобілізованих бійців АТО, створення комфортних умов для перенавчання. Слід зробити наголос на ефективній роботі у Харківському обласному центрі зайнятості першого в Україні інформаційно—консультаційного центру, якій працює з квітня 2015 року.

За інформацією з місцевих ЗМІ, зокрема «Оbjectiv.tv», статистика працевлаштування станом на серпень 2015 року свідчить про те, що роботу вже знайшли майже 40% ВПО, які звернулись до Служби зайнятості у Харкові та отримали статус безробітного.

Служба зайнятості Харківської області постійно та плідно співпрацює з громадськими та волонтерськими організаціями, діяльність яких спрямована на підтримку людей, що опинилися у складній життєвій ситуації. Допомога представників Служби у цих випадках виходить за рамками формальної роботи і є прикладом небайдужості та чіткої громадянської позиції її працівників та керівника. Наведемо лише декілька прикладів:

Чергування представників Харківського міського центру зайнятості на інформаційно -консультаційному пункті вокзалу волонтерської ініціативи “Станція Харків” (волонтерської організації, яка створена з метою допомоги ВПО) пліч-о-пліч з волонтерами пункту у робочий та неробочий час — у будні і вихідні. Чергування фахівців Центру зайнятості на інших пунктах надання допомоги ВПО.

Підтримка волонтерів “Станції Харків” у пунктах надання допомоги ВПО в районних центрах Харківської області, що працюють у рамках проекту “Станція Регіон” (проект реалізує ГО ВІ “Станція Харків” за підтримки УВКБ ООН).

Інформаційна підтримка волонтерів-консультантів з працевлаштування — швидка реакція на усі питання, які виникають у процесі роботи, проведення інформаційних семінарів для волонтерів з усіх питань, що пов'язані з працевлаштуванням. Якісна та своєчасна інформаційна підтримка у реалізації соціальних проектів, спрямованих на соціальну адаптацію та працевлаштування ВПО як у Харкові, так і області.

Вагома підтримка громадських та волонтерських організацій у реалізації проектів, спрямованих на соціальну адаптацію та зайнятість ВПО — участь у проведенні Ярмарку вакансій для ВПО у квітні 2015 року (проект реалізувала ГО “Автомайдан Харків” за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»); підтримка проекту “Станція Успіху” — підтримка підприємницьких ініціатив ВПО (проект реалізує БО “БФ “Станція Харків” та ХОГО “Асоціація приватних роботодавців” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”; тісна співпраця та надання інформаційної та організаційної підтримки в реалізації соціальних проектів «Ефективна взаємодія незахищених верств населення з ринком соціальних послуг. Проблеми та засоби оптимізації», «Новий погляд на Громадські роботи», які реалізуються ТОВ «Центр управління кар'єрою» протягом останніх років; в цей час здійснюється співпраця БО “БФ “Станція Харків” з представниками Харківського центру зайнятості з питань проведення Ярмарку вакансій для молоді з числа ВПО, проведення якої планується у жовтні 2015 року; у цей час готується до запуску проект з проведення профорієнтаційних заходів для школярів з числа ВПО, який планується реалізувати у Харкові та області, у співпраці Харківського міського центру зайнятості та БО “БФ “Станція Харків”.

Запорукою ефективної праці Харківського центру зайнятості та підтримки громадських ініціатив є високий професіоналізм та небайдужість як кожного працівника Служби, так і її керівника. У сьогоднішній непростий і відповідальний час, дуже важливо, щоб кожен, хто небайдужий до долі України, хто має чітку громадську позицію і турбується про її майбутнє, мав можливість працювати на благо нашої країни.

Тому ми вважаємо вкрай важливим знаходження на посаді , як ефективного керівника та небайдужої людини.

 

З повагою, представники громадських організацій міста Харкова

 

Директор БО “БФ “Станція Харків” О.В. Гончарова 
Координатор проекту “СтанціяРегіон”,волонтер “Станції Харків”

 
А.А. Веневцева 
Координатор проекту “СтанціяУспіху”,волонтер “Станції Харків”

 
К.В.Стрельченко
Директор ТОВ “Центр управління кар'єрою”  Я.О. Сінгуцька
Президент ХОГО “Асоціація приватних роботодавців”, керівникпроекту “Станція Успіху”  О.В. Чумак
Співзасновник волонтерської організаціїБФ “Харків з тобою”,

керівник групи тренерів проекту“СтанціяУспіху”
Н.М. Яковлева

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.