Станція Успіху. Програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб “Новий відлік”

Програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб “Новий відлік” 
Назва проекту у м. Харкові «Станція Успіху».

ХОГО “Асоціація приватних роботодавців” спільно з БО "БФ "Станція "Харків” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” розпочинає програму підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) “Новий відлік”.

Мета програми: сприяння працевлаштуванню та інтеграції ВПО, створення можливостей для започаткування та розвитку ними власного бізнесу.

Учасники програми: внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, АР Крим та міста Севастополь, які мають намір розпочати або продовжити власну справу.

В рамках проекту буде надано гранти у розмірі від 10 до 100 тисяч гривень для початку або розвитку власної справи чи самозайнятості ВПО у місцях їх нинішнього проживання.

Обов'язковою умовою участі у програмі є наявність у пошукача життєздатної бізнес-ідеї, яку він планує реалізувати, та відвідання тренінгового курсу (липень-серпень 2015 року).
Надання грантів відбудеться на після відкритого конкурсу конкурсу бізнес-планів, який заплановано на кінець серпня 2015 р.

Для участі у програмі необхідно заповнити анкету.
Зверніть увагу!

Кожну заявку буде розглянуто конкурсною комісією, яка ухвалюватиме рішення щодо подальшої участі заявки у проекті. Ключовим критерієм відбору учасників є наявність життєздатної бізнес-ідеї, яку планується реалізувати. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Адміністрація конкурсу залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.
Основною цільовою аудиторією проекту є ВПО, які проживають у м. Харкові; у проекті можуть брати участь і переселенці, які проживають в інших регіонах за умови самостійного покриття супутніх витрат, пов”язаних із участю у програмі (проїзд, проживання тощо);
Умовою участі у програмі є реєстрація ВПО як фізичної особи-підприємця/юридичної особи або згода здійснити таку реєстрацію у майбутньому.

Заповнити анкету на участь у програмі можливо також особисто за адресою: вул. Карла Маркса 2/15 (пункт надання допомоги ВПО волонтерської ініціативи “Станція Харків”) з 11.00 до 15.00 (ПН.-ПТ.) та з 11.00 до 14.00 (СБ.)

This post is also available in: Російська

Leave a Reply

Your email address will not be published.