Школа професійного волонтера: як допомогти переселенцю знайти роботу

Програма розвитку ООН в Україні, 09 червня 2015

image

 «Центр Зайнятості Вільних Людей» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні розпочинає серію тренінгів для волонтерів, котрі допомагають знайти роботу внутрішнім переселенцям, зокрема молоді. «Школа професійного волонтера  – проект, місією якого є сприяння професійному розвитку волонтерів задля більш кваліфікованої допомоги суспільству та зміцнення бренду волонтерства в Україні», — повідомила Марина Лебідь, координатор проекту «Центру Зайнятості Вільних Людей».

Перша «Школа професійних волонтерів» відбулася 6-7 червня у Києві. Професійні тренери зі сфери бізнесу та неурядових громадських організацій розказали волонтерам про тенденції ринку праці та сучасні підходи до рекрутингу, а також допомогли удосконалити навички командної роботи та управління проектами.

...

«Тренінг покликаний навчити волонтерів професійно допомагати молодим внутрішньо переміщеним особам орієнтуватись на ринку праці в умовах невизначеності та відсутності звичного соціального оточення. Молоді завжди важко знайти першу роботу, але молодим переселенцям удвічі важче. Тому дуже важливо підтримувати проекти, що у перспективі сприятимуть працевлаштуванню такої молоді»,  зазначила Віра Профазі, керівник проекту «Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу» Програми Розвитку ООН в Україні.

«Центр Зайнятості Вільних Людей» працює з 2014 року та вже надав підтримку 5000 осіб, 1500 з яких знайшли роботу завдяки цьому центру. Волонтери проекту допомагають визначити оптимальну посаду для кожного кандидата, створити та розмістити резюме та підготуватися до співбесіди. Окрім цього, центр постійно співпрацює із 1100 працедавцями та проводить навчальні програми професійної перепідготовки внутрішніх переселенців. Нові пошукачі можуть заповнити анкету на сайті http://www.czvl.org.ua.

Нагадаємо, що проект «Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу» Програми Розвитку ООН в Україні сприяє розвитку молодіжної зайнятості в Україні, зокрема допомагає у пошуку першого робочого місця та професійної орієнтації молоді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.