Особистий пост подяки

Пишет Виктория Черевко

150429_cherevko01

Це особистий пост подяки тим з моїх знайомих Волонтерів, які за 10 хвилин спілкування розкривають очі на правду посадовцям-політикам-дипломатам будь-якого рівня.

Нещодавно організовували візит колег — хрістиянських демократів Швеції ( депутат Європарламенту Ларс Адактуссон з радниками). Щиро дякую друзям-Волонтерам, що (незважаючи на шалені графіки) знайшли час та можливість показати гостям правду.

Alex Go та команда Донбасс SOS — зустріч з вами одразу занурює в реальність, розсудливу, жорстку, але дякуючи вам не безнадійну:)
Спілкування з Реанімаційний пакет реформ та Сильніші разом дають розуміння екпертного потенціалу українців та їх готовності сьогодні допомагати державі і на цьому поприщі.

Ярина Чаговець — зустріч з тобою никого не лишить байдужим, це був необхідний шок правдою про наших поранених героїв. Оксана Ромашка і Вова — дякую вам за всі делегації, яким ви знаходите сили показувати Лагерь беженцев «Ромашка».

Юлія Конотопцева а вся команда Станция «Харьков» — ви вже професійні «екскурсоводи по правді», думаю, через вас пройшли більшість міжнародних делегацій, що їдуть на Схід. Щира дяка вам за те, що в перерві між тим, як творите дива (по іншому не можу назвати вашу суперздатність добувати недобуваєме) — ви ще й активно інформаційно «воюєте».)

П.С. Наші гості поїхали зі словами про те, що вони почули волонтерів. Шукатимуть можливості для допомоги. Таке ж має сказати м українська влада. Про «почую кожного» вже було — знаємо,чим закінчилось. Сьогодні владі треба, в першу чергу, почути тих, хто виконує їх роботу. Виконує її успішніше. Швидше. По-людські.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.