День вишиванки у Харкові

https://www.youtube.com/watch?v=LMu5UdNdSuw

Станція Харків відсвяткувала День вишиванки з наймолодшими мешканцями Харкова
Вже традиційно у третій четвер травня в Україні святкують День Вишиванки. Харків не став виключенням і для найменших мешканців міста організували спеціальне свято.

Ініціаторами проведення дитячого Дня вишиванки стала громадська організація «Станція Харків», що займається допомогою вимушеним переселенцям. «Ми вирішили, що в День Вишиванки ми повинні зробити свято для дітей.

У нас є волонтерський пункт на вокзалі і приїжджають, звісно, як дорослі, так і діти. Ми хочемо їм показати [дітям], як чудово в нас у Харкові, як у нас спокійно, як ми святкуємо національні свята», — розповідає волонтер «Станції Харків» Ірина Колоскова.

Перед глядачами виступили народні колективи, для дітей провели майстер-класи по плетінню браслетів та фенечек, створенню ляльок-мотанок, влаштували конкурс малюнку, а також пригостили солодощами. Обличчя всіх бажаючих художники прикрасили зображеннями українського прапора.
Малювання – найпопулярніше заняття серед дітей. Найбільш затребувані кольори – синій та жовтий, тематика малюнків різна, але всі вони пов’язані з Україною.

Майже всі учасники свята прийшли в вишиванках та з національною символікою. Втім, для тих, хто був без цього, Алла Фещенко, координатор волонтерської групи «Станція Харків» заявила: «Головне, щоб душа була в вишиванці, а в серці жила Україна».

© Hromadske.kh

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.