Харківські волонтери приїхали до Івано-Франківська налагоджувати співпрацю з місцевими колегами

KURS, Івано-Франківськ

Сім представників громадської організації «Станція Харків» приїхали до Івано-Франківська. «Станція Харків» займається допомогою переміщеним особам. Організація визнана однією з найдієвіших волонтерських ініціатив країни у роботі з переселенцями.

«Мета нашого візиту — познайомитись з волонтерськими організаціями Західної України, аби у подальшому спільно вирішувати проблеми з переміщеними особами. За офіційною статистикою, у Харкові зараз перебуває понад 140 тисяч переміщенців. Реальна кількість людей, які втікають від війни, може становити 300 тисяч. Харкову потрібна підтримка Франківська та Західної України у вирішенні проблем переселенців», — зазначила волонтерка, представниця «Станції Харків» Олена Винник.

Сьогодні у круглій залі обласної філармонії відбудеться прес-конференція учасників проекту «Схід і Захід разом: Харків-Франківськ». Учасники розкажуть про волонтерський рух як спосіб самопорятунку країни на прикладі діяльності організації «Станція Харків». У заході візьмуть участь місцеві волонтерські організації та громадські активісти, представники місії ОБСЄ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.