Допомога переселенцям на залізничному вокзалі Харькова

БЛИЗЬКО 1500 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ ЗА 15 ДНІВ ЛЮТОГО ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ВОКЗАЛІ У ХАРКОВІ

Упродовж перших 15 днів лютого 1420 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, зареєструвалися в координаційному центрі з надання першої допомоги громадянам України на вокзалі Харків-пасажирський.

Громадяни, які прибули з Донецької та Луганської областей, отримали тимчасове безкоштовне розміщення у готелі «Експрес» — 365 осіб та у залі підвищеної комфортності вокзалу Харків-пасажирський — 600 переселенців. Для 327 громадян організовано безкоштовний проїзд із Харкова до інших міст України, 73 людини безоплатно скористалися камерою схову.

Координаційний центр з надання першої допомоги вимушеним переселенцям працює в залі очікування біля головного залу вокзалу. Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області та волонтери волонтерського пункту «Станція Харків», що працюють у координаційному центрі вокзалу, не тільки реєструють та консультують громадян, а й забезпечують безкоштовне отримання цілої низки послуг, що зазвичай надаються на платній основі: тимчасове (до вирішення питання подальшого проїзду або соціальних питань) розміщення у залі очікування підвищеного комфорту та готелі Південної залізниці, користування платними туалетами, надання місць у камерах схову.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.