Порядок оформления и выдачи паспорта гражданина Украины

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.04.2012  № 320
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 липня 2012 р.
за № 1089/21401

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
внутрішніх справ
№ 507 від 24.05.2013}

Відповідно до Законів України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”“Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”,Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року № 2503-ХІІ, Положення про Державну міграційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 405,НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України, що додається.

2. Виконання функцій щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України до завершення формування системи органів Державної міграційної служби України залишити за органами внутрішніх справ.

3. Департаменту матеріального забезпечення МВС України (Зінов П.І.) забезпечити територіальні органи та підрозділи Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України необхідною кількістю бланкової продукції.

4. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі організувати вивчення цього Порядку особовим складом органів та підрозділів внутрішніх справ і забезпечити неухильне дотримання його вимог.

5. Державній міграційній службі України (Ковальчук М.М.):

організувати вивчення цього Порядку працівниками органів Державної міграційної служби України і забезпечити неухильне дотримання його вимог;

забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Визнати такими, що втратили чинність, наказ МВС України від 15 червня 2006 року № 600 “Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 7 липня 2006 року за № 804/12678 (із змінами), та наказ МВС України від 8 вересня 2005 року № 758 “Про затвердження Порядку оформлення і видачі тимчасового посвідчення, що підтверджує особу громадянина України”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30 вересня 2005 року за № 1122/11402.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра генерал-майора міліції Ратушняка В.І. та Голову Державної міграційної служби України Ковальчука М.М.

9. Цей наказ надіслати за належністю.

Міністр
генерал внутрішньої
служби України                                                 В.Ю. Захарченко

ПОГОДЖЕНО:

Виконуючий обов'язки Голови
Державної пенітенціарної служби України              С.М. Сидоренко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.